Perşembe , Ekim 21 2021
Son Haberler
Anasayfa / Kadın / Burçlar / Yılan Burcu Hangi Ay

Yılan Burcu Hangi Ay

Yılan Burcu Hangi Ay

Çin burcu Yılan

KARAKTER ÖZELLİKLERİ:

En dost anlarında dost canlısı, uzlaşmacı, eğlenceyi seven, iyiliksever, şerefli, sempatik, anlayışlı, filozof, hayırsever, seksidir.

Can sıkıcı olduğu zaman ise hep kendini haklı bulan, yargılayıcı, söz hakkı tanımayan, yalancı, açgözlü, karamsar, birisi olur.

Yılanlar yüzyıllardan beri insanları büyülemişlerdir.Çok güzel olan yılan için güzelliği bir engel de teşkil edebilir. Yakın arkadaşlar kendini kıskanabilirler. Kendilerini sevmelerine ve kendini beğenmiş giyim tarzlarına rağmen çok düşünceli ve felsefidir. Para büyük bir meseledir. Konforlarını sağladıktan sonra servet edinmeye ve nefislerini tatmin etmeye yönelirler. Yılanın sağlığı için duygusal dengeleri çok önemlidir.reddedilmeyi hazmedemezler.

ÇİN ASTROLOJİSİ

YILAN

Yılan bir Yang’dir.

Sloganı: Hissediyorum.

YILAN İNSANININ ŞANSLI SEMBOLLERİ:

Rengi: Buz mavisi

Çiçeği: Kamelya

Kokusu: Musk

Ağacınız:. Palmiye

Tadınız: Acı-tatlı

Taşınız: Opal

Şanslı sayınız: 3

Yiyeceğiniz: Havyar

Hayvanınız: Kumru

İçeceğiniz: Şampanya

Baharatınız: Curry

Madeniniz: Platini um

Şifalı otunuz: Rezene

Enstrümanınız: Keman

DİŞİ YILAN:
Kibirli, modaya düşkün olmasına rağmen, yılan kadını sadece pahalı ve iyi dikilmiş kıyafetleri ve pahalı mücevherleri sever. Gerçekten gösterişli giyinmemişse hiçbir yere gitmeyecektir. Oldukça bakımlıdırlar. Doğuştan tembeldir. Güneşte saatlerce kıpırdamadan kalabilir. Dengeli ve sağlıklı olabilmesi, için bünyesinin kaldırabileceği yiyecekleri yemelidir. Sanat onu büyüler. İçgüdüsel olarak iyi bir sanat eserini tanır ve onu nasıl kullanabileceğini iyi bilir. Günlük sıradan işlerden hoşlanmazlar. Daima lüksün kucağında oturmayı tercih ederler. Olaylara bakış açısı oldukça zekidir.

Hayal gücü çok kuvvetlidir. Gerçeklerle karşılaşmaktan hoşlanmaz. Bu havası onu erkekler için büyüleyici yapabilir. Eş bulma konusunda hiç sıkıntı çekmeyecektir. Çok hayranı, sevgilisi ve beyaz atlı prensleri olacaktır. Bu yılan kadınının aklını karıştırır. İçtenlikle hepsini memnun etmek istese de kendini güvende hissettirecek bir erkek ister. Sevgisi çok kıymetlidir. Onunla uzun süre birlikte olmak isteyen erkekler ona çok zengin bir yaşam tarzı sunabilmelidirler. Kişiliğinde en ufak bir annelik iç güdüsü yoktur.

YILAN ERKEĞİ:
Bu burcun erkeği de dişisi gibi hayranlık uyandırır. Vücudu seksi ve kaslıdır. Çok çekici güneş gibi etkileyici biri kişiliği ve sevimli tavırları vardır. Kolaylıkla geyik muhabbeti yapabilirler. Naziktir ve bir o kadar da hassastır. Kabalığın ve sert davranmışların olmadığı huzurlu ortamları arar. Bazı insanlar onu  korkak ya da tembel olarak nitelendirebilir. Aslında çok uzlaşmacıdır. Kolaylıkla yalan söyleyebilir ama kolaylıkla da kandırılabilir. İnsanların sevgisini kaybetmekten çekinir. Bu yüzden herkesi sevgi ve ilgiyle dinler. Oldukça dikkatli ve tedbirlidir. Hayat hakkında bir şeyler öğrenmek ister.

Çok çekici olduğu için kadınlar ona hayran olabilir. Çok cesur bir aşıktır, ayrıca aşk konusunda oldukça naziktir. Aşka ve sevişmeye aşık bir insandır. Aşırı hassas biridir böylece en belirsiz duyguları bile anlayabilir. Tek kişiye bağlı olmaktan nefret eder, bir tek karısı bunun dışındadır. Eğer eşini aldatırsa boşanacak olan kendisi değil, eşidir. Sadakatsizlik ona göredir, aşksız kalmaktan nefret eder. Yılan erkeği davranışlarının yarattığı karmaşa korku ve kıskançlıktan korkmaz. Oldukça yoğun ve karmaşık bir seks hayatı vardır. Yumuşak bir kalbi vardır ve güçlü duygular besler.

Aramalar
    /yılan burcu hangi ay

Hakkında Helen

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top