Cumartesi , Ocak 29 2022
Son Haberler
Anasayfa / Teknoloji / 360 Derece Fotoğraf Çeken Top Makina (Panano)

360 Derece Fotoğraf Çeken Top Makina (Panano)

360 Derece Fotoğraf Çeken Top Makina (Panano)

panano 360 Derece Fotoğraf Çeken Makina

Havaya Atılınca 360 Derecelik Panoramik Fotoğraf Çeken Top Tanıtıldı

Daha neler icad edilecek ve kimbilir daha nelerle karşılaşacağız. İnanılmaz güzellikte muhteşem özelliklere sahip panano piyasaya tanıtıldı

Berlin menşeli Panono, 2011′den beri geliştirdiği havaya atıldığında 360 derece panoramik fotoğraf çekebilen top şeklindeki yeni ürününü piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Panono’nun kurucusu Jonas Pfeil’a göre kamera hareketli durumlar için ideal.

Havaya atıldığında 360 derecelik geniş açılı fotoğraf çekmenizi sağlayan Panono’nun kullanımı oldukça basit. Panono havaya atıldığında, top en yükseğe çıktığı anda Panono’nun içindeki 36 adet 2 megapiksellik kamera devreye giriyor ve 72 megapiksellik tek bir panoramik fotoğraf çekiyor.

panano

Fotoğraf çekildiği anda akıllı telefonlardaki Panono uygulaması sayesinde fotoğrafın düşük çözünürlüklü hali görülebiliyor. 72 megapiksellik fotoğrafın oluşması ise birkaç dakika sürüyor. Panono ile çekilen geniş açılı fotoğraflara bir çok yolla bakılabilir, ancak bu geniş açılı fotoğraflar için en ideal cihaz olarak sadece eğerek fotoğrafı detaylı görebileceğiniz tabletler gösteriliyor.

Tizen OS Projesinde Here Maps Kullanılacak

Aramalar
    /fotoraf eken

Hakkında Helen

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top