Cumartesi , Aralık 5 2020
Son Haberler
Anasayfa / Soru Cevap / DJ_Onur Kimdir?

DJ_Onur Kimdir?

Sponsorlu Bağlantılar

DJ_Onur Kimdir?
Balıkesir’in Bandırma ilçesinde dünyaya gelen DJ Onur’un çocukluk yılları plakların ve kasetlerin içinde yüzerek geçti diyebiliriz.Evde bulunan elektronik eşyaları kurcalaması,ailesiyle gittiği her yerde görmüş olduğu aletlerin başından ayrılmaması bundan belki 10 sene önce kasetten kasete CD’den kasete gibi yapmış olduğu mix çalışmalar bu günlere geleceğinin bir göstergesiydi.

Sponsorlu Bağlantılar


DJ’liğe başlangıç döneminde orta öğrenim döneminde bölümünün müziğe en yakın olan bilgisayar bölümü olması onun için büyük bir avantajdı ve bu sayede elektronik müziğe ilgisi daha da arttı ve şuanda dinlemiş olduğunuz remix çalışmaları yapmaya başladı.Orta öğrenimini bir teknik lisede tamamlayarak,öğrenimine Bilgisayar Tek. ve Prog. programı ön lisans olarak devam etti ve şuanda ön lisansını tamamladı.
İkamet etmiş olduğu şehrin her yıl geleneksel olarak düzenlemiş olduğu Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali’nde geçtiğimiz yıl sahne alan DJ Onur başarısını bölgesinde yapmış ilk canlı sahne performansında kanıtlamış oldu.
Küçüklükten bu yana onda büyük merak uyandıran radyo ve radyoculuk deneyimi isteği sıraya alınmıştı.Bölgesinde kendini kanıtlamış bir yerel radyoda her pazar günleri canlı remix programı yapmaya başlayan DJ Onur radyoculuk kariyerinde şu aralar ilerleyen adımlarla devam ediyor.
2009 sezonu için belli bir mekanda sürekli olarak sahne almayacak olan DJ Onur sadece organizasyonlara katılacak.Organizasyonlar sürekli resmi web sitesinden duyurulacak.

Aramalar
    /dj onur

Hakkında Serkan

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top